Táto opustená mačka navedie neznámu ženu do obchodu, aby jej kúpila jedlo: Napokon s ňou odchádza do jej nového domova!

Mačky sú veľmi inteligentné stvorenia.

A ich intuícia je niečo, čo nikto nemôže poprieť.

Život túlavej mačky nie je ľahký….

A je tu jasný rozdiel medzi divokou a túlavou mačkou.

Túlavá mačka je obvykle mačka, ktorá sa stratila zo svojho domova, alebo mačka, ktorá bola opustená. Divoká je na druhej strane obyčajne mačka, ktorá nikdy nemala domov a nekomunikovala úzko s ľuďmi. Mnoho túlavých mačiek jednoducho dúfa, že sa o nich človek znova postará.

Príbeh opisuje bielu opustenú mačku žijúcu v mexických uliciach.
Najviac času trávila pri miestnom obchode. Hľadala hocikoho dúfajúc, že ​​ju niekto nakŕmi.

Učiteľka základnej školy Tania Lizbeth Santos Coy Tova si všimla, že na ňu pozerala jeden deň pred niekoľkými mesiacmi. Jej zvedavosť na túto mačičku rástla. Samozrejme, rovnako ako každý milovník mačiek, premýšľala, či niekomu patrí.

Tania to oznámila spoločnosti Metro UK , „Vždy keď sme išli do obchodu, videla som ju vonku. Myslela som, že patrí manažérom, ale jedného dňa nás začala prenasledovať.“

A keď vstúpila do obchodu, túlavá mačka presne vedela kam ju dovedie. Došli rovno k miestu, kde sa nachádzali mačacie potreby a jedlo. Zrejme to v obchode už poznala.

„Nedalo sa ju ani ignorovať, keďže sa priplietla rovno pod moje nohy a nedovolila mi kráča iným smerom. A tak ma priviedla ku stojanu s jedlom pre domáce zvieratá,“ povedala Tania. „Hneď som pochopila, že chce jesť.“

Tania sa rozhodla zistiť viac o tejto mačke.

Čoskoro zistila, že žije v opustenom dome, kde nemala žiaden zdroj jedla. Tania na nič nečakala a vzala si ju domov, aby sa o ňu postarala. Mala nejaké zranenia, no Tania jej poskytla domov, aby sa uzdravila a aby nebola nútená žiť sama na ulici.

A teraz už nebude mať biela mačka, ktorú pomenovala „Králik“, nikdy hlad.

Tania získala od milovníkov zvierat z celého sveta veľa lásky a vďaky za to, že sa podelila o svoj príbeh, a dokonca založila Králikovi účet na Facebooku, o ktorý sa teraz veľmi dobre stará.

Sme radi, že Tania otvorila svoje srdce a svoj domov tejto hladnej mačičke, ktorá zjavne chcela byť milovaná.

Tu je Conejo el Gato dnes, vyzerá šťastne, zdravo a predovšetkým, je milovaný!

Čo si myslíte o tejto statočnej mačičke? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.cattitudedaily.com