Táto mačka sa stala obrovskou hviezdou na internete vďaka svojej GIGANTICKEJ veľkosti!

Dnes je na webe veľa videí alebo obrázkov o domácich miláčikoch. Niektoré zvieratá však vynikajú obzvlášť vďaka svojim zvláštnym a jedinečným vlastnostiam, ako aj kreativite a starostlivosti ich majiteľov.

Príkladom je aj mačka menom Kefir, ktorá žije so svojou majiteľkou Yuliyou v Rusku.

Kefir má momentálne jeden rok a deväť mesiacov, a váži viac ako 12 kilogramov. Aj keď je mačka už teraz obrovská, majiteľka očakáva, že ešte o niečo podrastie. „Je normálne, že tento druh rastie až do veku troch rokov,“ hovorí majiteľka.

„Je zábavné, ako na ňu reagujú cudzí ľudia, keď vidia mačku ako ona, pretože je obrovská. Mnoho ľudí si najprv myslí, že je to pes.“

Majiteľka dodáva, že má mačku z chovnej stanice. Na prvý pohľad ju zaujala jej krásna biela srsť. Kefir odmietal jesť suché krmivo pre mačky, a ona ju kŕmila iba mäsom a prírodným krmivom.

„Vo všeobecnosti je to super inteligentná mačka. Nemňauká a nerobí neporiadok, čo si viac môžem priať?“ uzatvára majiteľka.

Zdroj: yuliyamnn/Instagram, Boredpanda

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.