Táto mačička priviedla svoje mláďa na pohotovosť – lekári ju vyšetrili

Mačky sú veľmi inteligentné zvieratá a majú výborne vyvinutý materský inštinkt.

A to nám dokázala a potvrdila mačka, ktorá sa obrátila na lekárov s prosbou o pomoc svojmu dieťaťu.

Najúžasnejšou vecou bolo, že nielen, že vedela, kam má ísť, ale aj trpezlivo čakala, až jej mláďa vyšetria odborníci.  Na Dobrých správach, by sme sa s vami chceli o tento príbeh podeliť.

Umelkyňa Merve Ozcanová bola svedkom tejto mimoriadnej scény. V tom čase bola sama v jednej z nemocníc v Istanbule. Dobrí lekári nemohli štvornohých pacientov nechať napospas osudu a aj napriek tomu, že labky a fúzy nie sú ich odbor, vyšetrili ich. Merve opísala túto situáciu na svojej stránke sociálnych médií a poznamenala, že mačiatko bolo veľmi bojazlivé a slabé a po celú dobu sa snažilo utiecť.

Prísna matka ho však chytila ​​a priviedla späť.

Po prehliadke oboch pacientov lekári nenašli nič neobvyklé.

Potom, čo ich nakŕmili, poslali ich k veterinárnemu lekárovi na vyšetrenie. Tento úžasný príbeh sa stal virálnym na sociálnych sieťach a ľudia ho začali aktívne komentovať a zdieľať.

Stojí za zmienku, že v Turecku sa správajú k mačkám veľmi dobre, nikto ich nikdy neurazí, ak potrebujú pomoc. „Študovala som v Istanbule a odniesla som veľa pouličných mačiek k veterinárovi, bez toho aby som zaplatila čokoľvek. Ide o to, že ak mačka zjavne potrebuje pomoc, niekto jej určite pomôže,“ napísala jedna z užívateľov siete.

Nemusíte sa teda starať o hrdinu nášho článku, rozhodne nezostanú v ťažkostiach!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.