Stretnutie trojnohého mačiatka s jednorukým dievčatkom: Dodávajú si navzájom obrovskú silu!

Tento príbeh vám vyčarí úsmev na tvári a zahreje vás pri srdci.

Zoznámte sa s Scarlette, dvojročným dievčaťom, ktoré stratilo pravú ruku v boji s rakovinou a trojnohým mačiatkom Holly.

Prvý domáci miláčik znamená pre dieťa  nezabudnuteľné spomienky, ale pre kalifornské batoľa Scarlette Tipton sa zdá byť väzba ešte dôležitejšia.

Scarlette prežila zriedkavú formu rakoviny, keď mala iba 10 mesiacov,  s ľavou rukou úplne amputovanou. Dievčatko musí vyrásť so všetkými rozdielmi medzi ňou a ostatnými; vieme, že to nemôže byť ľahké. Našťastie 2-ročná Scarlette nikdy nebude sama, pretože našla svojho najlepšieho priateľa, 3-mesačné mačiatko Holly, ktorého ľavá predná labka bola tiež amputovaná.

Aby rodičia utíšili svoju dcéru a pomohli jej lepšie pochopiť jej stav,  rodičia Watt a Simone Tipton hľadali pre ňu vhodného kamaráta. V okamihu, keď si Scarletiny rodičia všimli Holly v niektorých novinových článkoch, vedeli, že jej našli nového najlepšie kamaráta.

„Chceli sme, aby malé mačiatko vyrastalo spolu so  Scarlette, keďže majú obidve rovnaký handicap. “ povedala jej mama Simone Tiptonová.

Holly bola nájdená  v Perris, krvácajúca, s traumatickým zranením. Stratila ľavú prednú labku po tom, čo sa zachytila do remeňa automobilu, v ktorom spala, aby sa udržala v teple.

Na Štedrý deň vzali Scralette do útulku, aby sa zoznámila spolu s Holly, potom sa rozkošné mačiatko stalo členom rodiny a tiež najlepším priateľom ich dcéry.

Keď sa prvýkrát stretli, spojili sa, akoby si navzájom rozumeli.

Mačiatko Holly dostalo nový domov s niekým veľmi špeciálnym – Keď Scarlette uvidela mačiatko, bol to pre ňu raj na nebi a príbeh je jednoducho krásny.

Pozrite si celý príbeh tu:

Ak sa vám príbeh páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

Zdroj: blazeweek.com