Senior sa vlastne nikdy nevzdal a hľadal svojho strateného psíka: Po dlhých rokoch ho konečne NAŠIEL!

Starší muž, 62-ročný Giorgi prišiel o svojho milovaného psa Jorgeho v roku 2015. Tri roky prečesával ulice gruzínskeho hlavného mesta Tbilisi, aby svojho psíka našiel.

Všade vylepoval letáky prosiac o akúkoľvek pomoc, či informáciu.

Po niekoľkých žiaľ nesprávnych tipoch konečne dostal Giorgi telefonát od pracovníka divadla, ktorý zazrel psa zodpovedajúceho popisu a fotografií na Giorgiových plagátoch, ako blúdi blízko mestskej triedy Rustaveli. Giorgi sa ponáhľal na miesto, kde bol Jorge údajne videný a našiel psa stočeného pod stromom.

Keď na neho zavolá menom, strhne sa tá najsladšia scéna, akú môžete vidieť. Jorge nielen reaguje na meno, ale tiež spoznáva svojho pána a radosťou so sebou začne nekontrolovateľne hádzať zo strany na stranu.

Nie je jasné, kde sa Jorge celé tie roky potuloval, ale žltý štítok na psom uchu značí, že bol v určitom okamihu pracovníkmi kontroly túlavých zvierat označený ako neškodný pre spoločnosť, bol očkovaný, kastrovaný a následne prepustený. Ulica Gruzínska trápi vysoký počet túlavých psov, môžete ich nájsť viac ako 50 000.

Sú neškodní, no pohľad je to veľmi smutný. Našťastie mal tento príbeh šťastný koniec! Zdieľajte ho so svojimi priateľmi!

Prečítajte si tiež:

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.