„Presne ako prasiatko“: opustený psík získal popularitu nielen vďaka svojmu vzhľadu

Príbeh tohto psíka je príkladom skutočnosti, že by ste sa nikdy nemali vzdať.

Keď sa psík narodil, ukázalo sa, že je hluchý a slepý. Navyše bez strechy nad hlavou si vie každý domyslieť, aký život ho čakal…

Psík, ktorý je krížencom jazvečíka a čivavy, však preukázal neuveriteľnú túžbu po živote a teraz inšpiruje ostatných.

Prasiatko – také mu dali meno. Ale vôbec nie kvôli jeho plachému správaniu! Šteniatko sa totižto narodilo ružové a ten odtieň mu ostal aj v dospelosti.

Okamžite  po narodení bolo šteňa opustené, ale bolo v rukách veterinárky menom Melissa Shapiro.

Napriek tomu, že už mala šesť psov, sa žena rozhodla vziať maznáčika do svojho domova.

Podľa doktorky sa do šteňaťa zamilovala na prvý pohľad. Bol medzi mnohými psami, ale vynikal nielen svojím vzhľadom, ale aj svojim hlasom.

Neustále kňučal a priťahoval pozornosť, čo jasne ukazovalo, že naozaj potrebuje lásku. Melissa samozrejme nemohla ignorujúc „prejsť okolo“ a pod tlakom malého Prasiatka sa vzdala.

Príbeh chorého, ale odolného zvieraťa inšpiroval veľa ľudí, po ktorom sa objavil celý program nazvaný „Think Like a Piglet“.
Inšpiruje na pozitívne myšlienky. Hovorí o malom prasiatku s deťmi v škole a učí, že v živote musíte bojovať, nie zložiť ruky a podľahnúť zlyhaniu.

Melissa pripustila, že Prasiatko už ju veľa naučilo, pretože s ním sa stala silnejšou. Má deti, ďalšie psy žijúci v jej dome a s týmto „dieťaťom“ je celkom veľa starostí a vyžaduje veľa pozornosti.

Je to starostlivosť o neho, ktorá ju posilňuje, a neľutuje, že si ho adoptovala..

Teraz sa malé prasiatko preslávilo v mnohých krajinách a jeho Instagram má 120 tisíc sledujúcich. Toto číslo stále rastie, takže sa nezvyčajné zviera čoskoro stane hviezdou.

Prasiatko motivuje k optimizmu a láskavosti, čo je naozaj významné! A mnoho ďalších ľudí, ktorí sa pozerajú na psa, tiež idú do útulkov, aby si vzali zviera bez domova a dali mu lásku a starostlivosť.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdroj: dailymail.co.uk