Prekrásne stretnutie: Žena uvidela svoju mačku na Facebooku, ktorá sa jej stratila pred 2 rokmi!

Zoznámte sa s Jimmy – mačkou, ktorá bola vždy dobrodružnou dušou.

Jednou z jeho najobľúbenejších vecí, bolo ísť von hľadať nové dobrodružstvá, avšak vždy sa vrátil k svojim majiteľom. Až jedného dňa sa nevrátil.

Rodina Zelitsky každý deň horúčkovite hľadala svoju mačku, rozvešali plagáty po okolí a neprestajne hľadali svojho milovaného domáceho maznáčika. NO BEZ ÚSPECHU.

Rodina sa neskôr začala cítiť, že ho už nikdy neuvidia. ALE o 2,5 roka neskôr sa stalo niečo neuveriteľné. Majiteľka mačky náhodne prezerala Facebook, keď narazila na príspevok od West Milford Animal Shelter o túlavej mačke, ktorú našli na ulici … a vyzerala ako Jimmy.

Sue okamžite odpovedala na inzerát a začala sa pýtať na podrobnosti o mačke.

Kde ho našli? Koľko mal rokov? Komunikovala s útulkom a keď dostala správy, bola si istejšia, že ide skutočne o Jimmyho.

Po príchode do útulku, to bolo už naozaj isté. Je to Jimmy! Sue bola tak dojatá, že sa jej slzy šťastia kotúľali po lícach. Zelitsky neskôr priviedla aj svojho manžela, aby tiež uvidel Jimmyho. Ten ho rovnako láskavo objal a vybozkával. Nebolo pochýb o tom, že to bol jeden z najdojemnejších momentov vôbec.

Jimmy má teraz 15 rokov a je rád, že sa vrátil domov so svojou rodinou.

Keď ho priviezli domov, aj rodinný pes si ho pamätal a privítal ho s otvorenou náručou. Dve nové mačiatka, ktoré si rodina adoptovala zatiaľ čo Jimmy bol preč, ho rovnako privítali.

Všetci boli šokovaní, že Jimmyho našli, no rodina nemohla byť šťastnejšia, že ho konečne dostali späť do života.

 

Čo si myslíte o tomto dojemnom príbehu? Zažili ste niečo podobné?  Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me