Pred auto vybehol tento pes, ktorý sa snažil zachrániť malé dieťa: Je to hrdina!

Na riziko vlastného života pes urobil hrdinský čin.

Chlap išiel po ceste, keď zrazu vyskočil nejaký pes zo zasneženej krajnice priamo pred ním, vodič zareagoval len zázrakom. Čo je ale prekvapivé, pes nikam neodišiel…čakal….

Keď Peter po neuveriteľnom manévri v zákrute vydýchol, vystúpil z auta, pes zrazu išiel ku krajnici a čas od času sa obzeral, akoby sa uisťoval, že ho človek sleduje. Správanie psa sa zdalo pre Petra nezvyčajné preto ho nasledoval.

Potom zbadal dieťa, ktoré ležalo v snehu, staré asi šesť mesiacov. A hlavná vec je, že tento malý drobček vydával nejaké zvuky to znamenalo, že bol nažive.

Peter chytil dieťa do rúk a ponáhľal sa k autu. Začal volať sanitku a políciu. Všetky služby prišli rýchlo, lekári vzali dieťa do svojho auta, policajti sa začali vypytovať.

Keď sem dorazil okresný policajt, ​​všetko to do seba zapadlo. Sotva pozrel na dieťa a sebavedome vyhlásil, že to je Luckin syn z toho domu.

Ukázal na drevenú konštrukciu, neďaleko ktorej Peter našiel dieťa. Ukázalo sa, že miestna obyvateľka s krásnym menom Lucia viedla nie príliš krásny život, pitie a party neodmietla, aj keď otehotnela a porodila, tiež sa ani potom neupokojila.

Orgány už oboznámili sociálnych pracovníkov, že by mohla byť zbavená rodičovských práv. Vôbec sa o to nestarala, pokračovala v pití s ​​priateľmi. Ukázalo sa, že syn bol so svojou matkou, Lucia bola tak opitá, že cestou domov pustila dieťa.

Na nádvorí Lucie žil malý pes, ktorého kedysi doniesli do domu, a zostal tam. Avšak sa ukázal ako šikovný pes, a keď videl, že sa pani vracia sama, vrhol sa hľadať dieťa. Našťastie nebolo ďaleko.

Od miesta, kde bývali, bola asi 50 metrov vzdialená diaľnica. To je miesto, kam sa pes ponáhľal o pomoc. Odviedol muža k dieťaťu premrznutému v snehu a a tým mu zachránil život!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: zamechatelno.fun