Po dlhých mesiacoch hľadania sú pán a jeho mačička opäť spolu : Nádherný moment!

Matthew B, vodič kamiónu a jeho mačka Ashes jazdili niekoľko rokov každý deň spolu. Boli nerozlučná dvojka. Spolu cestovali po krajine a robili si navzájom spoločnosť.

3-ročná šedá mačka zdieľala so svojím človekom neuveriteľné puto a nikdy by ich nenapadlo, že sa to môže pokaziť.

V júni, minulého roku sa však stalo niečo, čo nikto z nich nečakal. Keď prechádzali cez Springfield v štáte Ohio, mačka počas parkovania vyskočila z vozidla.

Vystrašená okamžite skočila do kríkov a Matthew ju nikde nemohol nájsť.

Keďže ho tlačili termíny, po neúspešnom niekoľkohodinovom pátraní musel nešťastný muž v práci pokračovať, ale vedel, že sa tam musí vrátiť a svojho šedého kamaráta nájsť.

Začiatkom tohto mesiaca išla okolo parkoviska Kimberly T a pri prestávke videla v kríkoch zúboženú mačku. Okamžite ju zobrala do auta a dala jej vodu a jedlo.

Ako sa ukázalo, našla Ashesa – Mathewovu milovanú mačku. Vytočili číslo nájdené v registračných informáciách na obojku a zavolali majiteľovi.

Ten nemohol veriť vlastným ušiam, keďže nešťastný premýšľal o mačke každý deň..

Okamžite zrušil všetky pracovné cesty a vyrazil smerom k mestu vyzdvihnutia.

Šedá mačka okamžite spoznala svojho majiteľa a okamžite ku nemu pribehla, ich stretnutie v Nás vyvolalo krásne zimomriavky.

„Je to môj vianočný zázrak“ vyjadril sa Matthew

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: meocat.com