Po dlhých 6 rokoch sa stretol tento stratený psík so svojimi dobrými majiteľmi: Moment, ktorý dojal všetkých, ktorí to videli!

Táto 15-ročná čivava menom King sa stratila svojim majiteľom a všetko nasvedčovalo tomu, že už sa spoločne nikdy nestretnú. Príbeh má ale šťastný koniec.

King jedného dňa zmizol, bolo to takmer pred šiestimi rokmi, a nebol nikde na nájdenie.

Všetci členovia rodiny vynaložili obrovské úsilie, aby ho opäť našli, vylepovali letáky, dopytovali sa po okolí a zdieľali fotografie psíka v médiách aj na sociálnych sieťach. Bohužiaľ bez výsledku. Všetky snahy boli márne. Napriek tomu ale nikto z nich nestrácal nádej.

Trvalo to veľa dlhých rokov, kým Kinga našli. Bol to skutočný zázrak.

Rodina nedokázala skryť nadšenie, keď sa dozvedela skvelú správu. Útulok pre zvieratá na Floride našiel psíka, ktorý sa popisom podobal stratenému Kingovi. Keď zamestnanci naskenovali jeho mikročip, ukázali sa informácie o majiteľovi. Pracovníci na nič nečakali a ihneď skontaktovali rodinu, ktorej King už toľko rokov chýbal. Museli prejsť 2 000 km, aby sa so svojim chlpatým priateľom opäť stretli.

Keď sa všetci opäť stretli, boli trochu nervózni, predovšetkým King. Neskôr sa ale upokojil a začal si užívať chvíle so znova nájdenou rodinou.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!