Opustené šteniatko s otrasnou správou, napísanou fixkou na jej tele: Kto toto dokáže spraviť?

V piatok 22. mája roku 2021 ľudia, ktorí navštívili mestský park v Chillicothe v štáte Ohio, našli ohromujúci objav. Vo vnútri zamknutej ,drôtenej klietky, ktorú niekto nechal na zemi, ležalo šteňa, rozrušené a osamelé.

Jedinými známkami po jej majiteľovi, bola ručne napísaná správa, čiernou, permanentnou fixkou.  

Po celej jej strane boli napísané slová „zadarmo“ a „iba dobrý domov“, zatiaľ čo na druhej strane bolo napísané „Som dar od Boha“. Po nájdení šteniatka ľudia okamžite zavolali políciu a čoskoro potom ju priviedli do Ross County Humane Society.

Keď chovateľská stanica a jej vedúca Monica Denneyová videla šteňa, uviedla: Všetci sme boli celkom ohromení. Pracovala som tu tri roky a videla som dosť strašných vecí … ale nikdy nič takéto…

Našťastie sa päťmesačné šteniatko zdá byť v dobrom zdravotnom stave, napriek tomu, že bolo popísané… Zamestnanci útulku sa rozhodli pomenovať ju Marvella, francúzsky názov „zázrak“.

Po dobrom vyčistení a vykúpaní, sa fixka konečne vymyla z jej srsti a čoskoro Marvella začala žiť život šteniatka, ktoré si zaslúžila. Teraz je pripravená na adopciu a Denneyová je presvedčená, že jej nebude trvať dlho, kým jej nájdu domov.

Je to skutočne milý, priateľský pes. Nezaslúžila si takéto chovanie, žiadne zviera, si ho nezaslúži… 

Začalo sa policajné vyšetrovanie jej pôvodného majiteľa, ktorý bol následne nájdený a pravdepodobne bude čeliť čoskoro obvineniam.

Zdroj: Ross County Humane Society

Ak sa Vám náš článok páčil a vyčaroval Vám úsmev na tvári, zdieľajte ho a potešte aj Vašich priateľov! Vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť a energiu prinášať Vám nové DOBRÉ SPRÁVY každý deň.