Oddaní hasiči zachránia rodinu škrečkov pomocou malých kyslíkových masiek

Naši statoční hasiči riskujú svoje životy každý deň, aby nás chránili.

Títo oddaní muži a ženy neváhajú vstúpiť do nebezpečenstva, aby zachránili životy ostatných. A nie sú to len ľudské bytosti, ktoré ochraňujú, ale aj zvieratá. A my sme boli svedkami nespočetných hrdinských činov hasičov, ktorí zachránili našich chlpatých priateľov. A aj práve tento, o ktorom sme sa rozhodli napísať, ukazuje, že títo ľudia majú srdce na správnom mieste. 

Hasiči z hasičského zboru Lacey District 3 v Lacey vo Washingtone reagovali na požiar v mobilnom dome. Čoskoro potom, čo sa tam dostali, zahasili požiar a ošetrili prítomných. Našťastie nikto nebol vážne zranený. Hasiči však objavili malú rodinu škrečkov, ktorí potrebovali lekársku starostlivosť.

Statoční muži rýchlo vytiahli tých najmenších a pomohli im pomocou „malých kyslíkových masiek“. Správna starostlivosť sa týkala dvoch dospelých s názvom „Madonna“ a „Oreo“ a ich troch detí. Posádky LFD3 majú prostriedky aj na záchranu a pomoc zvieratám, “napísalo hasičské oddelenie na Tweeteri.

Napriek úsiliu posádky to jedno z detí škrečkov neprežilo. Ale zvyšok rodiny je našťastie v poriadku. Po ošetrení boli vrátení svojim majiteľom.

Hasiči sú vyškolení a „špeciálne vybavení“ na zvládanie takýchto situácií. A práve to zachránilo životy škrečkov.

Zdroj: www.homesluxury.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *