Niekto zviazal tomuto úbohému psíkovi ústa a nechal ho trpieť: Našťastie našiel spôsob ako sa vyslobodiť a nájsť si pomoc

V Houstone sa niekto výnimočne krutý chcel ubezpečiť, že Chester trpí.  Papula psa bola uviazaná tak silno a zámerne, že si ten niekto pravdepodobne želal, aby mu zabránil v štekaní, či žuvaní topánok…

„Uzol bol tak pevný a zviazaný tak dlho, že jeho papuľa je opuchnutá a vnútorná strana jeho úst je čierna a nekrotická,“ uviedol záchranár z ThisIsHouston. Informáciu zverejnil na sociálnych sieťach a predstavil priateľského psa.

Našťastie Chester našiel spôsob ako ujsť a putoval k najbližšiemu domu aby poprosil o pomoc…

Ujali sa ho záchranári z ThisisHouston. A samozrejme, ako sa to často stáva, Chester je veľmi milý pes, ktorý pozná veľa príkazov, ktoré dokazujú, že sa o neho niekedy niekto staral.

Chester je vychudnutý a váži menej ako 18 kíl. Pes jeho plemena a veľkosti by mal vážiť od 25 do 30 kilogramov.  Nikto netuší, ako dlho bol bez jedla a hladoval. 

Jeho minulosť zostáva neznáma, ale jeho budúcnosť sľubuje veľa lásky a dúfajme, že si nájde nový domov, kde sa môže túliť k mäkkej posteli a byť milovaný, ako si zaslúži.

Zdroj: Ilovedogsandpuppies

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.