Neoddeliteľná dvojka: Osirelý klokan a wobmat najlepšími priateľmi!

Pokiaľ ide o nájdenie priateľa, divoké zvieratá dokázali, že sú schopné naozaj čohokoľvek.

Medzi zvieratami rôznych druhov existuje nespočetné množstvo nepravdepodobných priateľstiev. A vždy, keď vyšiel taký príbeh, naše srdce sa roztopilo.

Pre osirelé zviera nie je život vôbec jednoduchý a pre mnohých dokonca aj tragický.

Bohužiaľ Buggy klokan a wombat Wally boli nútení zažiť tento pocit. Obidve siroty boli vo veľmi mladom veku privedení na farmu Lindoway v Austrálii.

Našťastie obidve siroty našli lásku v jeden druhého a teraz sú najlepší priatelia.

„Dali sme ich do malej oblasti a hneď od začiatku bola Buggy pri Wally,“ povedala ich ľudská mama. „Wally sa pasie po zemi a Buggy ho sleduje, celý čas saje jeho ucho.“ Bolo to ako „Čo sa to tu deje?“ Bolo to naozaj čudné. A vždy, keď sme ich dali dokopy, urobili to. “

Baby Wombat And Baby Kangaroo Are Obsessed With Each Other

Baby wombat and baby kangaroo BFFs 😍

Uverejnil používateľ The Dodo Utorok 17. decembra 2019

Nepravdepodobný pár je neoddeliteľný. Spoločne jedia, hrajú sa a dokonca spia. 

„Aj keď sme ich na chvíľu oddelili, vždy si našli spôsob ako sa ku sebe vrátiť. Je to naozaj neuveriteľné, pretože to nie sú ani rovnaké druhy, no aj napriek tomu sa zdá, že sa naozaj chcú maznať, “uviedla mama.

Hreje ma to na srdci, vidieť lásku a láskavosť v tej najlepšej kvalite. Tak ako to ukazujú títo dvaja neoddeliteľní priatelia.

Čo si myslíte o tejto rozkošnej dvojici priateľov? Ste svedkom podobnej nepravdepodobnej dvojice zvieracích priateľov? Neváhajte a podeľte sa s nami o vaše názory dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás podporte svojím LIKE a nezabudnite nás zdieľať medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.homesluxury.net