Našli ho slepého a hluchého: Psík, ktorý sa podobá na „PRASIATKO“ si napriek tomu našiel svoju vytúženú milujúcu rodinu!

Tento príbeh je jasným dôkazom, že v živote sa nikdy netreba vzdávať! Keď sa psík narodil, ukázalo sa, že je hluchý a slepý. Navyše bez strechy nad hlavou a asi  každý si vie domyslieť, aký život ho čakal…

Psík, ktorý je krížencom jazvečíka a čivavy, však preukázal neuveriteľnú túžbu po živote a teraz inšpiruje ostatných.

Prasiatko – také mu dali meno. Ale vôbec nie kvôli jeho plachému správaniu! Šteniatko sa totižto narodilo ružové a ten odtieň mu ostal aj v dospelosti. Šteniatko sa našlo opustené, ale našťastie sa dostalo do dobrých rúk veterinárky menom Melissa Shapirová.

Napriek tomu, že už mala šesť psov, sa ho rozhodla adoptovať a dať mu domov!

Podľa doktorky sa do šteňaťa zamilovala na prvý pohľad. Bol medzi mnohými psami, ale vynikal nielen svojím vzhľadom, ale aj svojim hlasom.

Neustále kňučal a priťahoval pozornosť, čo jasne ukazovalo, že naozaj potrebuje lásku.

Melissa pripustila, že Prasiatko už ju veľa naučilo, pretože s ním sa stala silnejšou. Má deti, ďalšie psy žijúce v jej dome a s týmto „dieťaťom“ je celkom veľa starostí a vyžaduje veľa pozornosti.

Je to starostlivosť o neho, ktorá ju posilňuje, a neľutuje, že si ho adoptovala.

Teraz sa malé prasiatko preslávilo v mnohých krajinách a jeho Instagram má 275 tisíc sledujúcich.

Mnoho ľudí tento psík motivoval k tomu, aby sa vybrali do útulku a adoptovali si tvora, ktorý potrebuje domov a lásku!

Prečítajte si tiež:

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.