Na ulici našli zranenú a túlavú sučku nemeckého ovčiaka: Pozrite sa ako nakoniec skončil jej príbeh…

Ľudia ju našli osamotenú na ulici, bolo zjavné, že sa jedná o túlavého psa. Nasvedčoval tomu stav jej srsti, ale aj chudá hladná postava a chorá labka, ktorá potrebovala veterinárnu starostlivosť.

Sučka nemeckého ovčiaka potrebovala niekoho, kto sa o ňu postará. Títo ľudia ju naložili a rozhodli sa ju odviezť k veterinárovi. Tam  zistili, že sučka nemôže dostať veterinárnu starostlivosť zadarmo, že je potrebné ošetrenie zaplatiť. A to už zase nebolo možné z dôvodu ťažkej finančnej situácie ľudí, ktorí ju našli. Práve vďaka tomu sučka Ulia skončila znova na ulici.

Nie je jasné, či sa tam dostala sama alebo s pomocou človeka. A práve tu jej príbeh začína.

Druhýkrát sa sučka Ulia našla pred budovou súdu, kde sa jej ujal dobrý človek. Ulia bola prevezená na veterinárnu kliniku, ktorí jej dokázali pomôcť a náklady na jej liečbu boli uhradené vďaka finančným darom, ktoré sučka získala od ľudí, obdivovateľov jej ťažkého príbehu. Od veterinára sa ľudia dozvedeli, že bola pravdepodobne zrazená autom. Ľudia sa snažili nájsť jej pôvodného majiteľa, čo sa nepodarilo, a tak jej bol hľadaný nový domov. Netrvalo dlho, a dočkala sa aj nového milujúceho domova.

Adoptoval ju pán, ktorý ju premenoval na Madlen. Už je v novom domove a je na nej vidieť, že je tam skutočne šťastná. Osud jej konečne pridelil toho správneho človeka a tiež poriadnu zvieraciu rodinu. Žije v dome s 10 mačkami, s ktorými sa pomerne rýchlo spriatelila.

Na svojho nového pána sa naozaj fixovala a stráži si ho na každom kroku.

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!