Na chodníku videla ležať tohto opusteného, schúleného bezdomovca, ktorý k sebe túlil tohto malého psíka. Keď sa k nim priblížila, muž jej povedal posledné želanie pred smrťou.

Jenin Laceti – Dshazerová pochádza z Kalifornie, kde je veľa bezdomovcov. Žena si na to už zvykla a nikdy im nevenovala špeciálnu pozornosť.

Občas vhodila do čiapky nejaké peniaze alebo bezdomovcovi dala niečo malé na jedenie.

Tentokrát ale cítila, že toho musí urobiť oveľa viac.

Jenin uvidela bezdomovca.

Bola veľká zima a on k sebe pritúlil svoju sučku aby mohol aspoň trochu ohriať seba aj ju. Žena išla kúpiť niečo na jedenie a zo svojho auta vzala deku.

Potom sa priblížila k neznámemu mužovi.

Ženu prekvapilo, ako otvorene sa dalo s mužom prehovoriť … vyšlo najavo, že 60-ročný Clifford James Herbert sa v roku 2006 podrobil operácii srdca. Dlho po nej nebol schopný pracovať, preto ho prepustili a ocitol sa na ulici. Nebol ale sám.

Po celú tú dobu bola po jeho boku jeho verná sučka Baby. Muž sa o ňu veľmi bál a mal k tomu aj dôvod. Clifford totiž umieral na rakovinu. Keď to žena počula, okamžite mu musela pomôcť!

Žena bezdomovci založila na internete konto, kde mu mohlo finančne pomôcť viac ľudí. Aj o pomoc požiadala nadáciu „Go Fund Me“.

Vďaka pomoci ľudí sa Clifford a Baby dostali do teplého motela.

To ale nebol koniec! Janin musela nájsť pre sučku nový domov ..
S pomocou priateľov sa jej to nakoniec podarilo a Clifford bol šťastím bez seba! Mal istotu, že jeho milovaná sučka nezostane na ulici.

Ešte ale bývali spolu a sučka dostala nový domov až keď ju Clifford opustil..

Rodina Walkerových poskytla sučke nový domov.

Stephanie a jej manžel majú malú dcérku, ktorá si Baby okamžite zamilovala 🙂

Rodina si psíka obľúbila natoľko, že adoptovala niekoľko ďalších psov a Baby tak nebude sama.

Baby si na novú rodinu zvykla a je vidieť, že je šťastná ….

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: takprosto.cc