Muž v karanténe využil svoj voľný čas efektívne: Postavil maličkú reštauráciu pre zvieratá v jeho okolí!

James Vreeland – muž v Detroite – bol vždy fanúšikom zvierat a počas karantény vymyslel nový spôsob ako nakŕmiť miestnu divočinu.

Počas karantény mal veľa voľného času, aby vytvoril malú reštauráciu pre veveričky a vtáky žijúce v blízkosti jeho domu. Vytvoril aj malé menu, kde si môžu vybrať z niekoľkých rôznych možností. Prejdite nižšie a pozrite sa na fantastickú Maison du Noix!

Táto veverička si vychutnáva semienka v novotvorenej reštaurácii Maison de Noix

Nedávno otvorená reštaurácia dostala aj vymyslený francúzsky názov Maison du Noix, ktorý sa prekladá ako „The Nut House“. „Ponúkame rôzne semenné zmesi, arašidy na celej škrupine, domáce rezané tyčinky a dezert zo zmäkčených jabĺk,“ uviedol majiteľ reštaurácie James Vreeland.

Na fotografiách nižšie môžete vidieť útulný vchod do Maison de Noix, ktorý je vybavený malým stánkom a jedálenským menu. Podľa Jamesa sa zdá, že miestna divá zver miluje možnosti ponuky. „Veveričky a modré sojky si to užívali najviac,“ povedal.

Vytvoril aj malé lavičky, okolitý plot a príjemný vchod

Menu „The Nut House“ pozostáva z niekoľkých možností

Mini reštaurácia pod šírym nebom ponúka tieto možnosti obeda:

  • zmiešané trio semien
  • zastaraný chlieb / pizza kôrku
  • surové arašidy
  • zmäkčené jablká

Majiteľ reštaurácie tvrdí, že podnikanie v Maison du Noix sa rozvíja, aj napriek tomu, že Jamesovi neprináša nijaký zisk.

„Reakcia ľudí okolo bola skvelá. Po celú dobu sa zastavovali, aby si mohli reštauráciu vyfotiť alebo ju sledovať,“ uviedol James Vreeland.

View this post on Instagram

#eyebleach #brunchrush #🐿

A post shared by jamesvreeland (@jamesvreeland) on

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom nápade? Vymysleli ste tiež niečo podobné? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com