Muž poskytol domov pouličnej sučke. Potom zistil niečo, čo ho úplne ohromilo. Toto zviera je v skutočnosti úplne výnimočné

Internet je plný článkov o ľuďoch, ktorí sa rozhodli poskytnúť domov opusteným psom. Najväčšej obľube sa tešia príbehy, v ktorých psy na prvý pohľad vyzerali ako obyčajní kríženci, ale po určitej dobe sa ukázalo, že sú jedineční a neobvyklý.

Tento príbeh k nim patrí. Je o sučke, ktorá dlho skrývala veľké tajomstvo.

Zoznámte sa s Phoebe, opustenou sučkou, ktorá našla domov a milujúcu rodinu…

Rodina, ktorá si ju vzala, bola spočiatku presvedčená, že ide o obyčajného kríženca.

Postupom času však zistila, že sučka skrýva veľké tajomstvo.

Páníček opísal ich prvé stretnutie zo sučkinej perspektívy:  „Pochádzam zo skupiny krížencov huskyho, ktorá sa potulovala po divočine.

Bola som sama, mala som hrozný hlad a umierala som zúfalstvom. Ale jedného dňa ma našli moji noví páničkovia. Keď ma pevne objali, prestala som vzlykať. V tom čase mi bolo iba deväť týždňov a môj organizmus bol bohužiaľ plný všetkých možných parazitov. „.

Ale to nie je všetko…

Kríženci huskyho a zlatého retrívera sú veľmi výnimoční a neskutočne krásni. A Phoebe je práve takým krížencom. Všetkých prekvapuje svojím zvláštnym vzhľadom.

Našťastie si ju zamilovala rodina, ktorej nezáleží na jej vzhľade. Dôležitá je pre ňu sučkina osobnosť, ktorá je veľmi veselá.

Postarala sa o ňu, ešte predtým, ako zistila, že je výnimočná.

„K mojim koníčkom patrí  futbal, šantenie s mladými a energickými psíkmi a olizovanie pánov“  No nevyzerá roztomilo?.

Perfektné, čo myslíte?

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

zdroj: podaj.to