Muž dal malému mačiatku domov – Teraz je z nej to najprítulnejšie mačiatko na svete

Muž dal mačiatku domov. Odvtedy sa s ním každý deň prebúdza vo svojom náručí.

Po štyroch rokoch života bez mačky bol Keith Reszoly pripravený privítať nového člena rodiny.

Jeho život sa navždy zmenil, keď sa stretol s touto maličkou guľkou.

Keithova matka bola u veterinára v polovici júla minulého roka, keď sa dozvedela o vrhu zachránených mačiatok, ktoré hľadajú domovy. „Myslela si, že by som jednu z nich mal mať,“ povedal Keith.

Zamilovali sa do mačiatka menom Gladys a priniesli ju domov. „Hneď prvý deň bola veľmi priateľská a kráčala ku všetkým, liezla na nohy a chcela sa maznať.“

Gladys sa rýchlo udomácnila a začali sledovať Keitha všade okolo domu. Premenovali ju na Gracie a ešte tú noc sa stočila do Keithových paží a zaspala.

„Užila si, že sme ju držali v náručí ako dieťa. Prvých pár nocí spala iba na chrbte medzi mojou rukou a hrudníkom. Od príchodu ku nám sa Gracie nikdy nezastavila,“ dodal Keith.

Sladká mačička trvá na tom, že sa s Keithom pritúli, len čo sa prebudí. Postupom času sa naučila, že keď sa ozve zvuk budíka je to výzva, aby skočila na posteľ a začala sa maznať.

„Vyskočí, keď začuje môj poplach (alebo keď sa veľa pohybujem) a ide si ihneď ľahnúť na hruď. Spravidla tam spí asi hodinu alebo dve, ak sa vôbec nepohnem,“ povedal Keith.

Keith s radosťou vyhovie, keď Gracie požaduje maznanie. Aby sa ubezpečil, že má dosť času na svojho najlepšieho priateľa, každé ráno upravil svoj rozvrh tak, aby sa povenoval aj jej potrebám.

„Každý deň vstávam o 30 minút skôr, aby som mal dosť času sa s Gracie maznať.“

Pobyt v posteli sa stal ich obľúbenou zábavou. Gracie nemiluje nič iné, len sa schúliť na krku alebo hrudi a nechať sa maznať.

„Niekedy z tej postele ani nevyjdem. Podľahnem teplu a drobným veselým vibráciám, ktoré robí Gracie,“ prezradil Keith.

Tiež sa rada usadí v Keithovom lone zakaždým, keď si sadne k počítaču.

„Asi dve hodiny denne, keď sedím pri stole, držím Gracie v ľavej ruke, zatiaľ čo moja pravá ruka je na myši,“ povedal Keith.

Sledujte Keitha a Gracie v tomto roztomilom videu:

Aj keď Gracie narástla, niektoré veci sa nikdy nezmenia.

Je veľmi hlasná, najmä keď niečo chce od svojho človeka.

„Ak na ňu zamňaukám, zamňauká mi naspäť. Gracie tiež vždy mňauká, ak jej neukážem svoju pozornosť. Potom sa mi začne trieť o nohy alebo chodiť cez môj stôl.“

Je to rok, čo Gracie našla Keitha. Vyrástla v krásnu, huňatú mačku s veľkou osobnosťou.

V deň, keď sa stretli, skočila do Keithových rúk a od tej doby sa nič nezmenilo na ich maznavej tradícii.

 

Čo si myslíte o tomto krásnom príbehu lásky? Máte doma podobného maznáka?

Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.com