Mladý pár našiel na ulici mokrého, na pohľad zúboženého a hladného labradora: Rozhodli sa, že mu zachránia život a ukážu mu, čo je šťastie

Manželia Lucy a Brendan, ktorí žijú v Oregone, videli na ulici opusteného labradora. Pes putoval niekoľko dní. Keby nebolo silného dažďa, chudobný pes by zostal na ulici.

Labrador sa nemohol schovať pred dažďom, sedel na chodníku tak nešťastne a chvel sa pred chladom. Lucy a  Brendanova  to nedokázali vydržať a zviera vzali domov.

Pes nemal obojok, takže jej dali prezývku Dora.

Pes bol okamžite nakŕmený a potom ho okúpali. O niekoľko dní neskôr si zvykol na nových majiteľov a prestal sa všetkého báť.

Pár doniesol psa k veterinárovi, ktorý ho vyšetril a povedal, že zviera bolo úplne zdravé. Oznámil im, že je to ešte len šteniatko a nemá ani rok.

Raz išli Lucy a  Brendan  s chlpáčom po pláži. Na jednom mieste začal pes aktívne kopať piesok a zrazu vytiahol kabelku.

Ukázalo sa, že manželia sú čestní ľudia, a priniesli kabelku na políciu.

Nasledujúci deň prišiel do domu novomanželov policajt s cudzincom. Ako sa ukázalo, bol to vlastník peňaženky. Rozhodol sa originálnym spôsobom poďakovať za ich ušľachtilý čin.

Muž vlastnil sieť obchodov s domácimi miláčikmi, a práve plánoval otvoriť ďalšie vedľa miesta bývania mladého páru. Podnikateľ vyzval manželov, aby sa stali spoluvlastníkmi, a oni súhlasili.

Ukázalo sa, že ide o správne rozhodnutie, obchod so zvieratami pre domácich miláčikov sa ukázal byť ziskový a pár z toho neustále dostáva slušný príjem.

Ako je vidieť, za záchranu nešťastného zvieraťa sa páru všetko to dobre vratilo a ich miláčik sa im perfektne odvďačil.

Dobrý skutok im bol stokrát vrátený.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

Zdroj: lemurov.net