Mladík už zachránil ešte viac ako 500 psov a mačiek: Dáva im šancu na nový život! Pozrite sa na fotky pred a potom!

Nevinným tvorom treba pomáhať tak, ako to urobil iba 28 ročný mladík David Fernandes! Mnoho ľudí považuje svojho štvornohého miláčika ako verného priateľa, domáceho maznáčika, na ktorého nedajú dopustiť.

Avšak, nájdu sa aj takí, ktorí psa bijú, nedoprajú im poriadne zázemie, istotu ani jedlo a vodu.

Bohužiaľ taký pes je potom na ľudí zlý, môže dokonca pohrýzť, neskôr sa ale stáva natoľko vysileným, že nezvládne ani štekať a umiera.

Keď sa zachráni jeden zúbožený pes, rozhodne to nespasí celý svet, ale viete, že pre jedného psa sa svet zmení? Každý, kto sa tejto záchrane venuje alebo pracuje v nejakom útulku, iste vie, aký je to blažený pocit, keď zachránite psa, poskytnete mu starostlivosť alebo mu poskytnete novú strechu nad hlavou.

Mladý muž menom David Fernandes pochádza zo Španielska a jeho cieľom je zachrániť psov, ktorí nemajú domov alebo sú vo veľmi ťažkom život ohrozujúcom stave.

Do svojej opatere už zobral viac než 500 psov a mačiek.

Tento mladý muž premieňa nájdené psy v zlom stave, na zdravé zvieratá, ktoré si zaslúžia žiť a môžu sa stať šťastným domácim miláčikom, ktorý niekomu, či už osamotenému, dieťaťu či nejakej rodine obohatí život.

Pozrite sa na fotografie, ktoré ukazujú, akou premenou si prešli psy, ktorí sa dostali do náručia Davida.

Prečítajte si tiež:

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania..