Marek Eben adoptoval jazvečíka zo slovenského útulku, tomuto psíkovi, jednoducho neodolal!

Aj vždy elegantný a štýlový moderátor Marek Eben (62) neodolal smutnému vzhľadu psa a od soboty má nového psíka menom Bobík.

Z útulku v Košiciach si vzal roztomilého jazvečíka.

„Pre takéhoto, krásneho psíka si prišiel tento pán„: napísala pod fotkou pracovníčka útulku. Dve fotky tiež zdieľala na Facebooku, na ktorých Marek Eben, slávny moderátor populárnej tanečnej súťaže StarDance a ďalších súťaží drží nového psa.

Možno na fotke tiež vidieť, že je z toho veľmi šťastný.

„Bobík sa má úžasne a bude bývať v dome s ďalším jeho psím kamarátom,“ – napísala a pridala pod fotkou veľa srdiečok. Podľa slov pracovníčky chodia psy zo Slovenska do Čiech celkom často a k odovzdaniu došlo na hranici s našou republikou.

Bobík v prvú noc spal s novým majiteľom. Nevieme, ako na to reagovala jeho manželka, bývalá herečka Markéta Fišerová – ale pretože Bobík nie je prvým štvornohým miláčikom v ich domácnosti, ale stal sa „mladším bratom“ pod menom Zub, môžeme predpokladať, že na psa v posteli je už zvyknutá.

„No, teraz mám ho ešte radšej,“ – písali fanúšikovia na sociálnych sieťach. Eben a jeho manželka sa tak stali jednou z mála českých hviezd, kde v domácnosti začal bývať nový, štvornohý maznáčik.

Zdroj: blesk.cz

Ak sa Vám náš článok páčil a vyčaroval Vám úsmev na tvári, zdieľajte ho a potešte aj Vašich priateľov! Vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť a energiu prinášať Vám nové SPRÁVY o zvieratách každý deň.