K bránam útulku niekto pripútal psíka. Ten strčil ňufák cez mreže a v jeho očiach bol len smútok

Keď ráno pracovníci útulku dorazili do práce, boli jednoducho šokovaní…

Videli psa v zúboženom stave, ktorého niekto priviazal k bráne. Nikto nevedel, ako dlho tak sedel. Ale keď ho našli pracovníci domovu, začal byť šťastný.

Pravdepodobne bol veľmi netrpezliví…

Niekým opustený pes strčil ňufák cez mreže a hnedými očami s veľkou nádejou hľadel na pracovníkov útulku.

Skutočnosť, že majitelia nechali domáceho maznáčika v blízkosti útulku, možno nazvať šťastným. Bol v strašnom stave kvôli svojmu predchádzajúcemu životu.

Všetky rebrá vyčnievali cez kožu. Nos bol porezaný, ale rany sa už trochu zacelili. Pes mal tiež kožné ochorenie, ktoré ho veľmi otravovalo..

Špecialisti v útulku boli potešení, že vyčerpaný pes bol konečne v bezpečí. A od toho dňa sa oňho začali dobre starať, zaobchádzať s ňou a vykrmovať.

Dostal prezývku Misty. V prvých dňoch bol pes zmätený. Keď ho zamestnanci starostlivejšie preskúmali, našli čip.

Zavolali na uvedené telefónne číslo. A zistili, že pes pred niekoľkými rokmi zmenil majiteľa. Ale nikto nevie, prečo bol v zlom stave v blízkosti útulku.

Zamestnanci útulku mali v úmysle túto záležitosť prešetriť. Naozaj chcú vedieť, kto priviedol živú bytosť do žalostného stavu, a potom ju tiež opustili. Každý je samozrejme šťastný, že je pes nažive.

Misty sa zotavuje, získava silu. Zamestnanci prístrešia sa pokúšajú nájsť najlepšieho majiteľa pre Misty, ktorý sa bude o neho starať .

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

zdroj: boredpanda