FOTO: Tehotná mačka sa objaví na verande ženy a žiada ju, aby ich prijala: Takto to celé dopadlo

Tento príbeh vám ukáže, že mačky majú spôsob, ako skočiť do vášho srdca a navždy zmeniť váš život.

Aj to najmenšie rozhodnutie, dokáže zmeniť život k lepšiemu nie len Vám, ale aj dotyčnému maznáčikovi.

Na verande ženy sa objavila ryšavo-biela mačka, ktorá hľadala nový domov. Avšak neprišla sama, priviedla celú svoju rodinu.

Majiteľka domu Rachel nemala v úmysle si mačku osvojiť, až dokým neotvorila dvere a nevidela ju s bruškom plným mačiatok. Rozhodla sa mačku adoptovať a dať jej nové meno – Boots.

Po kompletnom jedle Boots vyjadrila svoju vďačnosť tým, že sa so svojou novou majiteľkou maznala. Nasledujúce ráno Rachel vzala mačku na veterinárnu kliniku na kontrolu. Našťastie Boots bola zdravá mladá mama a mala v bruchu štyri až päť mačiatok.

 

V deň D sa Rachel prebudila a začula slabý zvuk malých mačiatok prichádzajúcich z Bootsovej izby.

„Zobudili sme sa a našli sme až 7 roztomilých chlpatých guličiek na hromádke! Bola som šokovaná, “povedala Rachel. „Máme 6 pomarančov, ktoré vyzerajú ako mama a jedna je biela.“

Rachel sa rozhodla pomenovať mačiatka po siedmich trpaslíkoch – Doc (biela), Dopey, Sleepy, Bashful, Happy, Grumpy a Sneezy. Keď budú dosť starí, budú adoptovaní do milujúcich domovov.

Chov siedmich mláďat je náročný a neuveriteľne zvláštny zážitok.

„Boots a jej mačiatka si ma vybrali. Milujem ich všetkých, “povedala Rachel.

 

Čo si myslíte o tomto nádhernom príbehu? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me