FOTO: Polícia monitorujúca park, dnes sprevádzala skupinku maličkých kačiatok, ktoré hľadali svoju mamu

Väčšina verejných miest je pre ľudí uzavretá, existujú však bytosti, ktorým pohyb nemožno obmedziť – hovoríme o zvieratách.

Môžu sa voľne túlať po prázdnych uliciach a parkoch bez ľudí v dohľade. Ak sa však ocitnú v núdzi, stále sú tu niektorí z nás, ktorí im podajú pomocnú ruku. A presne to urobil pár policajtov, keď uvideli mláďatká stratených káčat, hľadajúcich svoju matku.

Nedávno sa dvaja policajní dôstojníci stali populárnymi  za ich „sprievod“ kačíc do bezpečia.

Nedávno policajné oddelenie v Houstone zdieľalo video, v ktorom sa ukazuje jeden z policajných dôstojníkov, Larry Satterwhite, ktorý si všimol skupinku káčat potulujúcich sa po parku. Boli stratené a očividne hľadali svoju mamu. Preto sa rozhodol sprevádzať ich do najbližšieho rybníka.

Drobné káčatká mu radostne vyhoveli a rozbehli sa za dôstojníkom.

Zdá sa, že to nie je prvýkrát, čo musel policajt niečo také urobiť. Priscilla Thompson zdieľala podobný incident na Twitteri deň predtým. Urobila videozáznam o svojom kolegovi Engelhartovi , ktorý tiež pomohol mláďatám káčat. Sprevádzal ich po parku, až kým sa Engelhart neubezpečil, že sa mláďatká dostali do bezpečia.

Obaja policajní dôstojníci monitorovali Memorial Park a zabezpečovali, aby ľudia dodržiavali pravidlá karantény.

 

Čo si myslíte o týchto policajtoch? Stretli ste sa s niečím podobným? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.boredpanda.com