FOTO: Osirelá mačka našla svoj záchranný domov, kde sa o ňu s láskou postarali

Túlavá mačka putovala do perfektného domu, keď potrebovala pomoc.

Stephanie, záchrankyňa zvierat z Montrealu v Kanade, má každú zimu vo svojom dvore pár prístreškov pre mačky.

A je to žena so srdcom na pravom mieste!

Tesne pred tým, ako zasiahlo oblasť chladné počasie, objavila sa susedská mačka a vkĺzla do jej dvora. Objavila mačacie domy a rozhodla sa skryť sa v jednom z nich.

Každý deň nechávala Stephanie jedlo pre mačku. Začala sa pýtať okolitých susedov, či niekomu nechýba, no nikto sa neozval.

Keď sa mačka cítila komfortnejšie, bola oveľa priateľskejšia na svoju dočasnú pestúnsku mamu. Čím viac, tým bola bližšie k jej prahu dverí. Stephanie ju vídala čakať vonku na verande v čase kŕmenia.

Keď sa ochladilo a mačka bola odvážnejšia, Stephanie sa rozhodla, že je čas priviesť ju dovnútra.

Otvorila dvere dokorán, aby pustila mačku. Najprv trochu váhala, no po niekoľkých minútach skúšania sa chlpatá guľka začala cítiť ako doma.

Stephanie má aj vlastné mačky, takže ju umiestnila do samostatnej miestnosti, aby jej pomohla usadiť sa na noc. Už v ten večer mačiatko začalo priasť pri svojej záchrankyni. Stále bola trochu plachá, no nedokázala odolať všetkej pozornosti a láske. (Pre video prejdite nadol)

Bolo kontaktované miestne záchranné centrum Chatons Orphelins Montréal, kde mačiatku bola okamžite ponúknutá pomoc.

Mačka, ktorú pomenovali Teddy, dostala lekársku starostlivosť (bola liečená na parazity, roztoče a kliešte). Sladká mačka bola tak šťastná, že sa o neho postarali, že mňaukal v čistej blaženosti.

Nič ho nerobí šťastnejším, než keď sa hrá a túli sa.

Sledujte Teddyho a počujte jeho veselé mňaukanie v tomto roztomilom videu:

„Teddy je veľmi milý a priateľský. Je to jeden veľký plyšák, ktorý neustále hľadá pozornosť a objatia,“ zdieľala Celine Crom.

„Stále žiada aby sme ho škrabkali na hlave a brušku.“

Vo veku okolo troch rokov je Teddy srdcom mačiatko. Keď vyžaduje pozornosť od svojich ľudí , začne mňaukať a hľadieť im do očí.

„Po drsnom živote na uliciach chce teraz len lásku,“ povedala Celine.

Strakatá mačka dostala pomoc v dokonalom dome a teraz si žije VIP život.

„Je pripravený nájsť svoj nový domov s ľuďmi, s ktorými by zdieľal maznanie.“

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom príbehu záchrany? Zažili ste niečo podobné? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.com