FOTO: Nádherné – Žena zachráni túlavú mačku, tá jej domov prinesie mačiatka!

Na dvore sa objavila susedná mačka, ktorá bola naozaj hladná….

Majiteľka domu hneď vedela, že musí pomôcť.

Vanessa, miestna záchrankyňa zvierat v New Yorku, pomáhala komunitným mačkám v jej oblasti.

Po zachránení a umiestnení jednej mačky do milujúceho domovu, sa objavila ďalšia. „Vždy žartujem, pretože pred domom mám bláznivý billboard, ktorý mi asi prináša tieto mačky,“ povedala Vanessa.

V jej dome sa objavila mačka, ktorá hľadala jedlo. Spočiatku bola veľmi plachá a nepolapiteľná. Vanessa si nebola istá, či bola divoká, ale rozhodla sa ju získať.

Keď sa dobre pozrela na mačiatko, všimla si jej tehotné brucho.

1. septembra sa mačka, ktorá na jedlo nikdy nemeškala, v ten deň neobjavila. Nasledujúci deň sa vrátila, no už bez veľkého brucha.

Bolo jasné, že mačka porodila, no nikto nevedel, kde sa mačiatka nachádzajú. Okrem mamy.

„Jedla ako o závody – na poludnie mala celú konzervu mačacieho jedla, no o chvíľu prosila o ďalšiu. Bola som šťastná, že presne vedela, kde ma nájde a že som tu pre ňu.“

V nádeji, že nájde mačiatka, sa Vanessa pokúšala nadviazať spojenie s mamičkou poskytovaním potravy trikrát denne.

Trvalo to asi týždeň, kým sa jej mačka rozhodla veriť. „Jedla a ja som ju začala maznať. Postupom času jej dôvera rástla,“ povedala Vanessa.

Mama sa rozhodla, že už nemusí schovávať svoje mladé od svojej záchrankyne a nechala ju, aby ju nasledovala do hniezda – Kde našla štyri roztomilé malé mačiatka!

Každý deň bola priateľskejšou a dôveryhodnejšou voči Vanesse, trela sa jej o nohy a rozprávala sa s ňou, kým sa nepodávalo jedlo.

Pozrite sa na milú mačku v tomto videu:

Keď mama začala sťahovať svoje mladé do iných úkrytov, mimo záhrady, Vanessa vedela, že je čas zasiahnuť a priviesť ich do bezpečného domu.

„Dobrá správa je, že vie, že sa starám o jej malé, a zdá sa, že je to v poriadku,“ povedala Vanessa.

Nakoniec sladká mama mačka nachádza domov vo svojom doterajšom pestúnskom dome.

Je šťastná, že má k dispozícii čistú, pohodlnú posteľ a dostatok jedla, ktorého sa nevie nabažiť.

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom príbehu záchrany? Zažili ste niečo podobné? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.com