FOTO: Muž preskočil plot, aby zachránil utrápeného psíka od nedbanlivých majiteľov

Jedného dňa jazdil tento muž na svojom aute, keď sa náhle zastavil za rohom, kde uvidel psa uviazaného na vodítku.

Hneď vedel, že musí konať!

V Karibiku sú pletené ploty pomerne bežnou vecou, a preto sú záhrady ľudí jasne viditeľné. A práve v tomto prípade muž cez plot videl, že pes na záhrade cudzincov je v naozaj zlom stave. Podľa jeho slov bol pes „v špine“ a „stočený do klbka“. Podľa hrozných obrázkov si mohol každý predstaviť utrpenie, ktoré musel pes znášať. Rýchlo si uvedomil, že musí psa odtiaľ dostať.

Pristúpil k psovi, zavolal na ňu a ona začala vrtieť chvostom. Hladovala nielen kvôli jedlu, ale aj kvôli láske. Zavolal na majiteľov domu a čakal na odpoveď. Avšak keď ju nedostal uvedomil si, že nikto nie je doma.

Keď sa vracal k pickupu, ďalší okoloidúci si všimol tento nepokoj. Obaja sa vcítili do strašnej situácie, v ktorej bol pes. Okoloidúci mu ihneď ponúkol pomoc tým, že chytí psa, kým on preskočí plot. Hrdina príbehu ju potom úhľadne vložil do pickupu, rozlúčil sa a išiel domov.

Vzal Sunny dovnútra a kde sa uzdravila a je teraz šťastná a v bezpečí

Dal jej meno Sunny a odvtedy sa zotavuje. Uplynuli 2 mesiace a vyzerá oveľa lepšie. Príbeh hrdinu sa bleskovo šíril na Internete. Získal viac ako 131 000 lajkov a 4,1 000 komentárov, v ktorých mu niektorí ľudia zdieľali podobné príbehy.

Odpovede na právne kontroverzný príbeh boli väčšinou pozitívne a povzbudivé. Niektorí dokonca považovali tento akt za odvážny a spravodlivý, zatiaľ čo iní sa obávali legálnosti činu.

Čo si o ňom myslíte Vy? Zachovali by ste sa podobne alebo ste už niečo také zažili?Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.boredpanda.com