FOTO: Muž nájde opustené mačiatko na parkovisku – Okamžite ho vezme domov, aby sa o neho postaral

Muž menom Jason Belisha z Gruzínska zdieľal jedinečný príbeh o tom, ako stretol túlavé mačiatko na parkovisku.

Sladká mačka ho okamžite chytila ​​za jeho srdce, a tak sa rozhodol vziať si mačiatko so sebou a pomôcť mu nájsť nového majiteľa.

Keď Jason vracal zapožičaný automobil, náhle sa objavilo roztomilé mačiatko a volalo o pomoc.

Mačiatko sa okamžite rozbehlo do jeho náručia, oňuchalo mu ruku a chcelo sa nechať škrabkať. Bolo jasné, že mačiatko od neho žiada lásku a pozornosť.

„Vracal som sa do požičovne a počul som, ako tento malý chlapec mňauká pod autom vedľa mňa, tak som sa sklonil a on prišiel priamo ku mne,“ povedal Jason.

Potom, čo mačiatku doprial láskavé maznanie a škrabkanie, Jason ho položil na zem. Mačiatko však naďalej plakalo a nasledovalo ho. Bol neúnavný a nasledoval muža až k autu. Z tohto dôvodu ho Jason vzal so sebou a dala ho priamo do auta.

Na ceste domov mačiatko skočilo Jasonovi do náručia a zaspalo mu v lone. „Bol prirodzený, super priateľský a milý,“ povedal Jason.

Jason priniesol mačiatko domov, volal ho Popeye, nakŕmil ho a dokonca ho predstavil svojmu psovi corgi. Prekvapivo sa tieto dve zvieratá stali okamžitými priateľmi a vytvorili rozkošné puto.

O týždeň neskôr sa Jasonov priateľ zamiloval do Popeye a ponúkol mu jeho navždy domov. Bolo to horko-sladké. Aj keď Jason miluje Popeye, rozhodol sa nechať svojho priateľa starať sa o mačiatko. Vie, že vo svojom novom domove bude milovaný a bude o neho postarané, čo si zaslúži. „Je to úžasná mačka, ktorú často navštevujem u priateľa.“

Pozrite si video nižšie a pozrite si celý príbeh:

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom príbehu záchrany mačiatka? Zažili ste niekedy niečo podobné? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me