VIDEO: Muž, ktorý zachránil dve levie mláďatá, sa dnes vracia aby ich stretol po siedmych rokoch

Ak ste niekedy vlastnili zviera, viete, že puto, ktoré medzi vami vzniklo, môže byť silnejšie ako akékoľvek puto na svete. Mnoho ľudí dokonca zasvätilo celý svoj život na záchranu zvierat v dôsledku nekonečnej lásky ku nim.

Keď mal muž menom Kevin Richardson príležitosť zachrániť dve divoké zvieratá, vedel, že sa nemôže vyhýbať tejto šanci. Ale aké to boli zvieratá?

Dva levy. Tvory, ku ktorým by sa väčšina ľudí bála priblížiť. Avšak Kevinove inštinkty mu našepkávali, aby ich okamžite priviedol do bezpečia.

Kevinove činy boli výlučne zodpovedné za záchranu života mláďat, takže o sedem rokov neskôr sa rozhodol, že je čas opäť vidieť levy, ktoré zachránil.

Potom, ako boli privedené do bezpečia, sa mláďatá museli naučiť, ako prežiť a byť divými zvieratami. Predtým, ako boli odvezené na záchranné miesto, boli bezmocní a príliš mladí na to, aby sa vedeli sami o seba postarať. Cieľom bolo prinútiť mláďatá, aby vyrástli ako funkčné dospelé levy bez pomoci ľudí.

V ten deň o sedem rokov neskôr, bol Kevin trochu nervózny z toho, ako reagujú na jeho stretnutie. Bolo to už dávno, čo bol v ich prítomnosti, a nebol si istý, či si na neho budú pamätať.

V momente stretnutia oboch levov, Kevin zhodil všetky obavy a bez váhania sa k nim priblížil. Chcel si toto stretnutie navždy pamätať, a tak sa rozhodol zachytiť tento okamih s GoPro, ktoré si pripútal okolo brucha. 

Zábery, ktoré sa objavia hneď po tom ako levy zbadajú Kevina, sú naozaj neskutočné a vy musíte byť svedkami toho, aby ste tomu uverili!

Levy presne vedia, kto je Kevin a ich opätovné stretnutie vás určite chytí za srdce! To dokazuje, že aj zvieratá, ktoré sú divé a nie sú domestikované, si môžu vytvárať väzby s ľuďmi.

Čo si myslíš o Kevinovom príbehu? Dajte nám vedieť a nezabudnite zdieľať tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi a rodinou.

Zdroj: https://www.apost.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *