FOTO: Ľudia milujú dobrodružstvá tohto ježka a jeho najlepšieho mačacieho priateľa!

Chystáme sa Vám zlepšiť deň a preťažiť Vás roztomilosťou. Ste všetci pripravení?

Zoznámte sa s ježkom Herbeeom a Audree, Bengálskou mačkou, ktorí svojím krásnym priateľstvom a hravosťou rozjasňujú životy nielen ich majiteľov, ale aj ľudí okolo.

Obaja sú súčasťou rodiny pána Pokeeho. Ich majiteľka, Nemka Talitha Girnus, o nich uverejňuje neustále informácie na sociálnych sieťach. V skutočnosti majú na Instagrame vyše 1,8 milióna sledovateľov, ktorí od polovice roka vzrástli až o 300 000 fanúšikov.

Prejdite nadol, užite si roztomilé fotky Herbeeho a Audree!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Napriek tomu, že Herbee je maličký ježko a Audree mačka, stali sa neoddeliteľnými priateľmi. Talitha ich fotografuje s ohromujúcimi kulisami, keď sa všetci spolu vydávajú na obdivuhodné dobrodružstvá. Nebudem klamať, ich fotografie ma nútia zbaliť kufor a cestovať po svete rovnako ako oni (samozrejme po skončení karantény).

#11

#12

#13

#14

#15

„Niekoľko mesiacov po tom, ako som si adoptovala Herbeeho od dievčaťa, ktoré ho nedokázalo držať kvôli vážnym alergiám, som si adoptovala aj Audree. Keď som ju dostala, mala tri mesiace a pôvodne bola vyhradená pre niekoho, kto ju chcel chovať pre ďalšie  potomstvo. Ale pani to zrušila dva dni predtým, ako som zavolala, “povedala Talitha.

#16

#17

#18

#19

#20

„Mojím snom už od malička bolo mať Bengálsku mačku, ktorá dobre vychádza s ostatnými domácimi miláčikmi. Chcela som špeciálnu mačku, ktorá by so mnou cestovala a zažívala rôzne dobrodružstvá. Raz v noci som mala sen, že mám bengálsku mačku, ktorú som si vzala na spoločné dobrodružstvá, a tak sme sa stali najlepšími priateľmi, “povedala.

Keď som sa zobudila a uvedomila si, že to bol len sen, bola som smutný. Ale o chvíľu som si uvedomila, že tento sen nie je niečo, čo sa nemôže zmeniť na skutočnosť. A tak som začala Googliť.

#21

Prvú mačku, ktorú som našla, bola Audree. Keď som ju uvidela, vedela som, že ona je tá pravá.

#22

Talitha uviedla, že Herbeeho si raz vzala so sebou, keď navštívila Audree pred stanovením konečného rozhodnutia. „Okamžite sa stali priateľmi! A teraz sú neoddeliteľní! Kamkoľvek Herbee ide, Audree ho nasleduje. Ležia na spoločných miestach, niekedy sa aj pritúlia. Spolu sa hrajú a šantia. Audree má teraz takmer jeden rok!

#23

Podľa Talithy, keď sa Herbee a Audree prvýkrát stretli, zvedaví ježko ani nevysunul ostne a mačky sa nebál. No Audree bol medzitým veľmi opatrný. 

#24

 

#25

„Jedia spolu, niekedy z tej istej misky.“ Audree má Herbeeho jedlo radšej ako jej vlastné, aj keď jedia rovnaké jedlo (s výnimkou Herbeeho hmyzu). Audree je dovolené byť v Herbeeho klietke. Niekedy tam aj spí alebo ho len sleduje.“

#26

Talitha uviedla, že kvôli karanténe je ťažšie fotografovať vonku. „Samozrejme, môžeme ísť na prechádzky a robiť rôzne jarné fotografie, ale momentálne sme uprostred ničoho na rodinnej farme. Cestovať tiež samozrejme nemôžeme, ale myslím si, že to má aj dobrú stránku. Je pre mňa ešte väčším potešením ísť s nimi na rôzne dobrodružstvá! “

Majiteľka Herbeeho a Audree hovorí, že karanténa ich všetkých vzala späť ku svojim koreňom, poskytla im viac času na trávenie s rodinou a pomohla im oceniť aj tie najmenšie veci. „Ako napríklad slniečko sediace na hlave Audree alebo Herbeeho voňajúceho kvetinu,“ zdôraznila.

#27

„Nie je to len o cestovaní, je to o pocite šťastia práve tam kde ste. Je to skvelá lekcia! Od našej komunity dostávam veľa spätných väzieb, že si teraz vážia naše fotografie. Je to niečo malé, čo ich robí šťastnými – a je pre mňa úžasné, keď si tieto správy prečítam. “

#28

Talitha začala zverejňovať obrázky zvierat už v roku 2015, keď dostala svojho ježka Pokeeho, ktorý mal v tom čase iba 8 týždňov. Preto sú všetky jej účty na sociálnych médiách pomenované podľa Pokeeho, pôvodného ježka.

Je smutné, že Pokee odišiel v roku 2019. No Herbee si vzal jeho plášť a topánky, aby nám každý deň vyčaril úsmevy na tvárach! Majiteľka Talitha si na zápästie dokonca nechala vytetovať tetovanie, aby uctila pamiatku Pokeeho. Hoci Herbee sa na svojho predchodcu moc nepodobá, zdá sa, že má rovnakú lásku k pózovaniu a modelingu ako jeho nadriadený.

#29

#30

 

„Úžasní ľudia z celého sveta sú inšpirovaní a sledujú naše dobrodružstvá, najmä preto, že milujú naše posolstvo,“ píše Talitha na svojej webovej stránke. „Medzi všetkými vážnymi vecami, ktoré sa každý deň dejú na svete, sú tu Pokee a teraz aj Herbee a Audree, aby vám dali dôvod na pocit šťastia a úsmevu. Vždy, keď sa na našu stránku vrátite, chceme vám pripomenúť, aby ste nikdy nestratili vieru a vždy nasledovali svoje srdce. “

 

 

Čo si myslíte o tejto úžasnej dvojke? Máte doma podobné duo, ktoré nadovšetko milujete? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.boredpanda.com