FOTO: Ďalšia šťastná mačička zachránená z ulice

Dobrý samaritán našiel túlavú mačku schúlenú  na ulici.

A takto to všetko dopadlo!

Nádherný príbeh, ktorý našťastie dopadol tak, ako dopadol: )

Mačku bolo už dlhšie vidieť potulovať sa po uliciach Brooklynu v New Yorku. Gissell, dobrovoľníčka pre NYCCC, ho šla nájsť a dať mu nejaké jedlo.

Keď prišla, uvidela mačku schúlenú do klbka pred domovom pre bezdomovcov. Hneď potom ako začula hlas upriamujúci sa na ňu, zobudila sa a pristúpila ku svojej záchrankyni. Bola mimoriadne priateľská a hravá. Na prvý pohľad by ste povedali, že takáto mačka určite nepatrí na ulicu.

Gissell hneď začala záchrannú misiu, aby ju dostala do pestúnskeho domu.

Keď sa s humánnou pascou a ďalším jedlom vrátila na rovnaké miesto, mačku najprv nevidela.

Zavolala na ňu a behom niekoľkých sekúnd pribehla, akoby bola nadšená, že vidí svoju priateľku. „Som tu, aby som ťa dnes dostala domov. Dnes je tvoj deň. Čakala si dosť dlho,“ povedala Gissell mačke.

Priviezla ju domov a požiadala o pomoc miestnu záchrannú skupinu Little Wanderers NYC .

„Už nikdy nebudem musieť prechádzať okolo tohto prístrešia a vidieť, ako sa tam táto mačka znova chúli do klbka,“ povedala. „Je príliš priateľská na to, aby bola na ulici.“

Melina Nastazia , dobrovoľníčka spoločnosti Little Wanderers NYC, pristúpila k pomoci. „Z dôvodu svojej veľkosti môj záchranný tím predpokladal, že ide o tehotnú mačku! Ukázalo sa však, že je to veľký kastrovaný chlapec,“ uviedla Melina.

„Mal nejaké ušné roztoče a blchy, o ktoré sme sa okamžite postarali. Hneď sa ukázalo, že je veľmi vďačný za to, že je konečne vnútri domu.“

Prišlo sa na to, že kocúr sa volal Crookshanks a mal podľa odhadov šesť rokov. Netrvalo dlho, kým pestúnska rodina objavila jeho najobľúbenejšiu činnosť. „Miluje, keď sa usalaší na bruchu alebo hrudi a nechá sa maznať,“ dodala Melina.

Pozrite si jeho záchrannú cestu v tomto videu:

 

Zdroj: https://www.lovemeow.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *