Fotka tejto tehotnej mačičky a jej reakcie, pobavil celý internet!

Ulla, roztomilá mačka, bola nájdená na uliciach hlavného mesta Grónska v Nuuk,  v polovici apríla 2018 bola odvezená do útulku Dyrenes Venner.

Horké teploty v krajine sťažujú zimu pre túlavé zvieratá, čo ich núti hľadať útočisko v pivniciach starých budov.

Od svojho príchodu do útulku bola malá mačka milá a trochu plachá… Ako týždne plynuli, Ulla začala priberať na váhe. Bola vzatá k veterinárovi, kde mala ultrazvukové vyšetrenie.

Toto odhalilo, že zviera bolo v skutočnosti tehotné! Tone Frank, jeden z dobrovoľníkov v útulku, mal dobrý nápad odfotiť mačičku počas vyšetrenia a jej „šokovaný“ výraz hovorí sám za seba!

Tone povedal:  Fotografie boli také vtipné, že som sa rozhodol ich uverejniť na webovú stránku počas prestávky na obed, aby som zistil, či by som rozosmial viac ľudí. O niekoľko hodín neskôr, explodoval príspevok s 90 000 „páči sa mi to“ a viac ako 900 komentármi.

Celý večer som sa snažil odpovedať ľuďom … Dostali sme nejaké skutočne milé PM (súkromné ​​správy) od ľudí, ktorí nám ďakovali za naše úsilie; Skutočne to zdvihlo náladu všetkým dobrovoľníkov v útulku.

Ullina reakcia na jej tehotenstvo, jej nielenže priniesla internetovú slávu, ale pomohla jej nájsť skutočný domov.

Teraz trávi čas so Sofusom, rozkošným kocúrom, zatiaľ čo čaká na príchod svojich detí!

Zdroj: Tone Frank

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.