Dojímavé VIDEO: Tohto strateného, smutného psíka po 2 rokoch našiel jeho majiteľ!

Pakita bola v útulku El Arca Animal Party v Mar Chiquita v Argentíne už 2 roky. Dobrovoľníci, ktorí ju našli,  pre ňu nemohli nájsť majiteľa. Jej šanca na nový domov sa znižovala, pretože už nebola najmladšia.

Navyše na neznámom mieste neopísateľne trpela.

Dobrovoľníci sa pre Pakitu, ale snažili nájsť domov.

Chceli ju odfotiť a zdieľať fotografie na Facebooku.

Mysleli si, že rodiny ju budú chcieť, nebolo to však vôbec jednoduché. Keď sa Pakitu pokúšali odfotiť, vždy sa schovala. Fotografiu sa ale nakoniec podarilo urobiť.

„Okamžite nám napísala žena, ktorá tvrdila, že pes patrí jej synovi a že muž ho už dlho hľadá.“ hovorí Ferreyra v rozhovore pre The Dodo. Žena povedala, že jej syn, Ariel Naveira, už nedúfal, že ju niekedy uvidí.

Ďalší deň prišiel muž do útulku, aby sa ubezpečil, že je Pakita naozaj jeho pes. Zdalo sa, že Pakitu muž nepresvedčil. Keď ju vzali k majiteľovi, nebola si istá, či to je on. Skrývala sa za jedným z dobrovoľníkov, ale stále bola zvedavá.

Nakoniec zacítila známu vôňu a môžete vidieť presný okamih, kedy si uvedomí, že je to on. Je to prekrásny okamih, ktorý sa len tak nevidí. Bola tak šťastná, že začala veselo štekať a vrtieť chvostom.

Máme radosť, že sa Pakita vrátila domov!

Sledujte video

Zdieľajte tento nádherný okamih s rodinou a priateľmi.

Ak sa Vám náš článok páčil a vyčaroval Vám úsmev na tvári, zdieľajte ho a potešte aj Vašich priateľov! Vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť a energiu prinášať Vám nové DOBRÉ SPRÁVY každý deň.