Do cudzieho domu prišiel psík s malými šteňatami. Muž bol v rozpakoch z toho, ako ich privítal ich štvornohý miláčik

Jedného dňa vyšiel muž zo svojho domu do svojho dvora a uvidel zvláštneho zlatého psa. Ale ona nebola sama. Okolo nej sa točilo a hľadelo kŕdeľ malých šteniatok rovnakej farby, ale jedno šteňa bolo biele.

Biele šteňa pripomínalo jeho štvornohého priateľa, ktorý sa volal  Shadori . Ale pes bol neustále vo voliére, takže nemohol byť otcom týchto šteniatok.

Muž začal premýšľať, ako sa jeho psovi nejako podarilo získať priateľku, ktorá teraz prišla so svojimi potomkami.

Rudý hosť sa v tom čase posadil v blízkosti voliéry so Shadorim, akoby ho poznala už dlhú dobu, pes na ňu ani neštekal. Jednoducho sa začal hrať so svorkou šteniatok, akoby bol ich otec.

Muž stále nechápal, ako by sa to mohlo stať. Šiel teda na veterinárnu kliniku, aby zistil, či má jeho pes niečo spoločné s týmito šteňatami. Ukázalo sa, že  Shadori  s tým nemá nič spoločné. Čo robiť so svorkou?

Muž sa obrátil na susedov o pomoc, s ktorými sa rozhodli zistiť, kde žije zlatý pes. Sledovali psa, išli k mostu. Ukázalo sa, že pes žije pod týmto mostom, kde je neustála vlhkosť a nečistoty. Ale blíži sa zima a šteňatá by tu proste zamrzli.

Muž ich nemohol vyhnať a poslať na ulicu a tak sa ich rozhodol vziať k sebe.

Vonku postavil priestranný prístrešok, kde je vždy teplo a jedlo. Susedia pomohli niekoľkých šteňatám nájsť domov.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

zdroj: smileter.club