Dievča stratilo svojho psíka no o tri roky neskôr ho znova zbadala: Dnes však už jeho srdce patrí niekomu inému!

Je ťažké stratiť priateľa. Ale je ešte ťažšie ho nájsť po nejakej dobe a uvedomiť si, že ťa už nepotrebuje… A môže žiť bez vás.

Dievča menom Alice vyrástla so psom menom Wike. Jedného dňa ale jej maznáčik utiekol. Bez ohľadu na to, ako dlho Alice a jej rodičia hľadali psa ho nemohli  nájsť.

Dievča týždne plakalo, stratila svojho najlepšieho priateľa. Ale musela som sa vyrovnať s jeho stratou.

Uplynuli tri roky. A potom jedného dňa Alice a jej rodičia išli autom popri mieste, kde sa Wike stratil. Dievča smutne pozeralo do okna.

Zrazu uvidela psa, ktorý bol presne ako jej WikeDokonca si Alice bola istá, že je to Wike.

Dievča takmer vyskočilo z auta a vrhla sa k mužovi, ktorý viedol jej maznáčika. Ale pes Alicu nespoznal.

Muž povedal, že naozaj našiel psa pred tromi rokmi. Pokúsil sa nájsť majiteľa zvieraťa. Rozmiestnil reklamy, písal príspevky na webe. Ale nikto neodpovedal. Potom sa rozhodol si psa nechať pre seba.

Nový majiteľ dal zvieraťu nové meno, Major. Okrem toho psa veľmi dobre vycvičil.

Ale Alice naozaj chcela, aby ju Wike (alebo správne Major) spoznal.

Dievča si spomenula, že pes bol veľmi priateľský s ďalším z jej maznáčikov, s mačkou. Presvedčila muža, aby prišli do jeho domu s mačkou.

Mama dievčaťa tiež spomenula, že psík miloval cukor…

Ticho vyslovila slovo „cukor“ a pes sa, ako v starých časoch, zaboril do vrecka matky dievčaťa, kde bol preňho vždy kúsok cukru. Teraz je každý presvedčený, že toto je Wike.

Ale Alice a jej rodičia sa rozhodli nechať svojho maznáčika s jeho novým majiteľom. Dievča nechce, aby Major znovu utrpel zmenou vlastníctva. Koniec tohto príbehu je pre ňu smutný.

Nakoniec WAIK zostal s mužom, ktorý ho pred tromi rokmi našiel. Ale hlavná vec je, že pes zostal nažive a všetko je s ním v poriadku.

Navyše sa medzi sebou dohodli, že sa môžu kedykoľvek navštíviť..

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

zdroj: boredpanda