Čiernobiela mačka sa rozhodne vziať si plyšové hračky na svoje dobrodružstvá

Zoznámte sa s Pixie, krásnou 12-ročnou mačkou.

Žije so svojou majiteľkou Beth Wilsonovou vo Veľkej Británii. Miluje chodiť a skúmať všetko okolo nej. Okrem toho miluje aj plyšové hračky a neživé predmety.

A zdá sa, že Pixie chce zdieľať svoje malé dobrodružstvá aj so svojimi hračkami.

Napríklad, ak si Pixie užije hranie na záhrade, myslí si, že si to môže vychutnať aj člen jej plyšového zverinca, takže jednu z nich prinesie so sebou.

Buď donesie leva, tigra alebo mačičku, ktorá vyzerá rovnako ako ona.

Ak si všimne, že ju sledujú, zastaví sa a hračku odloží. Ale Beth sa niekedy podarí vyfotiť fotografiu skôr, ako si to Pixie všimne.

„V lete ich rada berie do záhrady,“ uviedla Beth.

„Niekedy ich jednoducho vezme na prehliadku a potom späť do domu. Inokedy zostanú v skleníku. Ak si položím na trávu prikrývku, položí na ňu hračky. V zime ich zase nosí okolo domu,“ povedala Beth. 

Keď zapnem vysávač, Pixie schová všetky hračky späť do krabice na hračky a akonáhle vysávač vypnem, vytiahne ich späť z krabice a umiestni ich okolo domu.

Pixine dobrodružstvá nie sú len zábavou a hrami, ale majú pozitívny vplyv aj na ľudí okolo nej. Úplne zmenila život jej majiteľky. „Postará sa o mňa, keď sa cítim zle a vždy ma rozveselí.“ vysvetlila Beth.

Vždy sa snažím zabezpečiť, aby sa jej hračky cítili rovnako ako ona.

 

No nie je rozkošná? Máte doma podobnú mačku? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me