Biely „Liger“ prezývaný Apollo dosiahol vrchol svojho rastu a stal sa najväčším na svete: Je nádherný!

„Liger“ prezývaný Apollon dosiahol vrchol svojej fyzickej kondície, v súvislosti s ktorou jeho opatrovníci usporiadali nové video a fotenie.

Statná šelma, ktorá by sama vo voľnej prírode nikdy nevznikla, teraz váži 320 kg a najviac pripomína prehistorického šabľozubého tigra.

„Ligra“, rovnako ako tigre, sú produktom abnormálneho kríženia tigrov a levov, ktorí vo voľnej prírode dávajú prednosť rozdeleniu teritórií.

Ľudia sa ale rozhodli inak a po sérii zážitkov sa v 20. storočí objavili zmiešaní potomkovia. „Ligra“ tiahne k obrovskej veľkosti a sile, za čo sa stali predmetom pozornosti.

Mimochodom, okrem rozmerov, Apollo je tiež známy tým, že bol prvý biely „Liger“ na svete!

Apollo je najväčší práve medzi bielymi „Ligrami“, ale je stále menší ako jeho Strakatý strýko, Hercules, ktorý je takmer o 100 kg ťažší a znateľne dlhší.

Je zvyknutý pózovať na kameru a vôbec sa neobťažuje kvôli prítomnosti ľudí..

Vznik nového druhu  „Ligra“ sa však stal aj predmetom kritiky. Ľudia poukazujú na to, že pohľad na Apolla nie je tak kvitnúci, ako tvrdia jeho opatrovníci.

Sledujte video:

Je neskutočný, čo myslíte?

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdroj: lemurov.net