Aby zachránil život tohto zraneného psíka, musel muž zdolať nepriechodné hory! Takto to celé dopadlo.

Národný park Taracu je obľúbeným cieľom turistov navštevujúcich Taiwan. Keď si to uvedomili, miestni obyvatelia, postavili tu penzión s cieľom zarábať peniaze.

Tento príbeh sa stal návštevníkovi tohto hotela a vďaka nej mal pozitívny výsledok.

Raz pri prechádzke v parku objavili kachlu postavenú zo starého železného suda. Vnútri nej bol pes. Stav zvieraťa vydesil ženu: pes nemal jednu labku a druhá silno krvácala.

Ako sa ukázalo neskôr, nešťastný pes sa dostal do jednej z mnohých pascí umiestnených na Taiwane. Pes bol priateľský a pokojne reagoval na ženu. Bol sotva rok starý a už toho toľko prežil.

Jeden z miestnych obyvateľov, muž menom Sean McCormack, zachraňuje zvieratá v núdzi. Hotelovej návštevníčke bolo odporučené, aby sa s ním spojila, čo urobila tak, že mu poslala správu a fotografiu psa. Keď sa Sean dozvedel o náleze, neváhal prísť na záchranu.
Keď mladík určil cestu k penziónu, ukázalo sa, že na toto miesto neexistuje priama cesta, a musel by prekonať nepriechodné hory. Nebol čas hľadať náhradné riešenie, pretože bol ohrozený život zvieraťa.

Seanovi pomohol jeho kamarát Rose Tweedy, pretože bol na týchto miestach už predtým. Keď chalani konečne dorazili na miesto, ukázalo sa, že zranený pes niekam zmizol.

Po malom hľadaní bol  nájdený skrytý pod hromadou stolov a stoličiek naukladaných do jednej hromady. Napriek strachu sa pes priblížil k Seanovi, keď ho volal. Mladí ľudia oviazali rany psa, zabalili ho do veľkého batohu a odviedli na kliniku.
Psa pomenovali Sandy. Doktori vykonali amputáciu laby, ale uviedli, že v budúcnosti by mohol mať nainštalovanú malú protézu.

Po celú tú dobu sa jeho záchranca staral o Sandyho osud, kontaktovali záchranárov a vyjadrili túžbu ujať sa psa. Po zotavení pes išiel do nového domu s novými milujúcimi majiteľmi.
Vďaka láskavým, starostlivým ľuďom bude mať Sandy dlhý a šťastný život!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: mimimetr.me