30 fotiek zvierat, ktorým majitelia nechali spraviť kráľovský portrét!

Priznajme si to, všetci vieme, kto skutočne riadi našu domácnosť.

Milujeme ich, maznáme ich, kŕmime ich, zabávame ich― sme v podstate sluhovia a naši miláčikovia sú králi a kráľovné. A ani trošku nám to nevadí. Chceme to posunúť na ďalšiu úroveň uctievania a posadnutosti a nechať ich, aby sa cítili ako skutoční členovia kráľovskej rodiny.

Štartovacia spoločnosť Crown & Paw sa špecializuje sa na vytváranie vlastných portrétov domácich miláčikov s kráľovským motívom. Neuveriteľne talentovaní digitálni umelci kombinujú portréty z 19. storočia a vzácne olejomaľby z obdobia renesancie s vašimi obľúbenými fotografiami domácich miláčikov na dosiahnutie naozaj zábavného a srdečného výsledku.

S radosťou Vám predstavujeme zoznam roztomilých zvierat, ktoré sa hrdo ukazujú s ich kráľovskými portrétmi, ktoré si samozrejme zaslúžia!

Chceli by ste si tiež zavesiť majstrovské dielo so svojím miláčikom na stenu?

# 1

Myslíte si, že vaša mačka je sofistikovanou princeznou? Alebo Váš pes vyzerá ako statočný veterán? Možno by váš chlpatý priateľ bol intelektuálnym veľvyslancom alebo pánom v paralelnom vesmíre? Crown & Paw umožňuje majiteľom spoločenských zvierat nasmerovať vnútorného ducha svojich domácich maznáčikov tým, že poskytuje širokú škálu štýlov, ako je napríklad Nobelova cena, dáma, generál, plukovník, Astronaut alebo Halloween a mnoho ďalších…

# 2

# 3

Spoločnosť Crown & Paw sa začala ako vášnivý projekt a vyvinula sa v pôsobivú značku pre domáce zvieratá, ktorá je „venovaná pomoci majiteľom domácich miláčikov vyjadriť svoju lásku, úctu a niekedy dokonca aj posadnutosť svojimi milovanými domácimi miláčikmi“. Cieľom tímu profesionálnych digitálnych umelcov je vždy vykresliť jedinečné vlastnosti každého domáceho maznáčika a sprostredkovať jeho osobnosť, takže medzi tisíckami portrétov psov, mačiek, vtákov, škrečkov, ježkov, ošípaných, kôz a plazov ― dva portréty nie sú nikdy rovnaké.

# 4

# 5

# 6

# 7

# 8

# 9

# 10

# 11

# 12

# 13

# 14

# 15

# 16

# 17

# 18

# 19

# 20

# 21

# 22

# 23

# 24

# 25

# 26

# 27

# 28

# 29

# 30

 

Tak čo, ktorý je Váš favorit? Chceli by ste si nechať zväčšniť aj Vášho miláčika? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.boredpanda.com